Üsküdar Kiralık Dükkan İlanları

img

Aylık₺5.000,00

Üsküdar Kiralık Dükkan

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar, en popüler ilçelerdendir. Birçok iş türüne göre farklı büyüklüklerde, bütçenize uygun, cadde üzerinde veya metroya yakın Üsküdar kiralık dükkan seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kadıköy, Ümraniye ve Beykoz’ komşu olan ilçenin batı tarafında da İstanbul Boğazı vardır. Karayolu ve denizyolu ile sağlanan ulaşıma Marmaray’ın da eklenmesiyle değeri her geçen gün katlanan bir ilçe haline gelmiştir. Ulaşım olanaklarının çok olduğu bir yerde dükkan kiralamak istiyorsanız, bütçenize uygun birden çok seçeneği inceleyebilirsiniz.

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Üsküdar, tarihi yapılarında çok olduğu bir yer. Bu tarihi yapılardan bazıları; Kız Kulesi, Eski Valide Camii, Beylerbeyi Camii, Mihrimah Sultan Külliyesi, Beylerbeyi Sarayı, Çamlıca Kasrı, Büyük Selimiye Camiidir. İstanbul’un olağanüstü boğaz manzarasını gözlerinizin önüne seren Büyük Çamlıca ve Küçük Çamlıca tepeleri en beğenilen mesire yerleri arasında. Altunizade semtinin Mahir İz Caddesi'nde Capitol Alışveriş Merkezi bulunuyor. Acıbadem semti Çeçen sokakta Akasya AVM, Ünalan semti Libadiye Caddesi'nde Emaar Square AVM, Ferah semti Dereci sokakta Üsküdar AVM yer alıyor.

Üsküdar’ın doğal ve kültürel getirisinden faydalanmak istiyorsanız Üsküdar kiralık dükkan seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Ulaşım ağlarının merkezinde olması, kıymetli bir ticari merkez olmasında etkilidir.