Image

Niçin KULER?

Eğer tüm emlak ofislerinin aynı olduğunu düşünüyorsanız, kuler ile hiç çalışmamışsınızdır. - KULER

Gayrimenkulunüzü satarken bizi tercih etme sebeplerinizi öğrenin.

Mülkünüzü satmaya karar verdiğinizde, ilk aklınıza gelen soru satışın gerçekleşme süresi olacaktır. Satışa çıkan gayrimenkuller genellikle (üç) 3 ay içerisinde satılmaktadır. Buradaki süre mülkünüzün mevcut özellikleri, rakip-rekabet ve pazar analizine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

KULER sadece bir emlak ofisi değildir. Birbirinden tecrübeli, bölgeye hâkim ve rakip pazar analizi konusunda kıdemli seviyeye ulaşmış emlak profesyonellerinin topluluğudur. KULER olarak; gayrimenkulünüzün satışını hızlandıracak geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Mülkünüzün ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bir gayrimenkulün satışına aracılık ettiğimizde, mülkünüze fiyat biçmek yerine, size uzman görüşü sunmayı tercih ediyoruz. KULER profesyonelleri, satmayı istediğiniz gayrimenkul hakkında rakip-rekabet analizinde bulunarak, en doğru pazarlama fiyatını belirler. Böylece gerçekleşecek olan satıştan zaman ve para kaybı yaşamazsınız. Peki, nasıl bu kadar eminiz?

Gerçek fiyat ile yanlış fiyat arasında 450 günlük zaman kaybı vardır. Alıcılar, bölgeye hâkim ve pazar fiyatı hakkında bilgi sahibidir. Doğru fiyatla satışa çıkan gayrimenkuller, herhangi bir değer kaybı yaşamadan hızlıca satılır. Yanlış fiyatlı mülklerin ise satış süreci uzun ve yorucudur. KULER olarak; gayrimenkulünüzün pazarlama fiyatını belirlerken pek çok indikatör kullanmaktayız. Gayrimenkul profesyonelleri olarak, emlak ilan portallarında bulunan bilgileri ya da komşularınızın satış fiyatını dikkate almayız. Bunun yerine, resmî kurumların istatistiklerini değerlendirmeyi tercih ediyoruz.

Farklı programlarda yüzlerce mülk satışı gerçekleştiriyoruz.

Başta (residential) yaşam, (commercial) ticari ve (invest) yatırım olmak üzere 3 farklı programa sahibiz. Para ve zaman kaybını önlemek, ihtiyaçlarınıza yönelik hızlı çözümler sunabilmek amacıyla mülknüzü en uygun program altında listeliyoruz.

Daha fazla bilgi için iletişime geçin.