Bostancı Satılık Daire İlanları


img

Aylık₺0,00

img

Aylık₺0,00

img

Aylık₺0,00

img

Aylık₺0,00

Bostancı Satılık Daire

İstanbul Anadolu Yakası’nda ev almak isteyenlerin ilk tercihi Bostancı oluyor. Bunun nedeni nezih ve sakin bir mahalle olması.

Çocukların geleceği için plan yapanların birçoğu, eğitim koşulları ve ulaşım imkanlarını da ön planda tutuyor. Bostancı Atatürk Ortaokulu ve Melih İsfendiyar İlkokulu iyi okullardan bazıları. Aile sağlık merkezleri ve hastane açısından da yeterli düzeyde hizmet veren kurumlar vardır.

Bağdat caddesi Bostancı’ya ayrı bir hareket katmaktadır. Her türlü alışverişinizi yapabileceğiniz yüzlerce mağaza mevcut. Sahile yakın olan Bostancı, iş yoğunluğunu atıp dinlenmek ve deniz havası almak için mola verilen yerlerdendir.

Bostancı da ulaşım için kullanabilecek hatlar:

Üst Bostancı'dan; 2 Bostancı-Üsküdar, 129T Bostancı-Taksim, 19D Bostancı-Ümraniye, 202 Bostancı-Taksim, 13AB Bostancı-Ataşehir-Altunizade, 10 Bostancı-Ataşehir-Ümraniye Devlet Hastanesi.

Alt Bostancı'dan; 4 Bostancı-Kadıköy, 10B Bostancı-Kadıköy, 10S Bostancı-Kadıköy, 17S Bostancı-Uğur Mumcu, 112 Bostancı-Taksim, 133T Bostancı-Tuzla, 19SB Bostancı-Sultanbeyli, E-9 Bostancı-Sabiha Gökçen Havalimanı, MR2 Bostancı-Ayrılık Çeşmesi.

Şehir hatları; Bostancı-Adalar-Kadıköy-Kabataş, Kabataş-Kadıköy Adalar-Bostancı.

Feribotlar şehir içi; İDO Kadıköy, İDO Kabataş, İDO Kadıköy-Yenikapı-Bakırköy, İDO Maltepe, İDO Büyükada-Heybeliada-Burgazada-Kınalıada-Kabataş, İDO Avcılar, İDO Boğaz Hattı.

Şehirlerarası; İDO Kartal-Yalova, İDO Yenikapı-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü, İDO Yenikapı-Marmara-Avşa, İDO Çınarcık, İDO Esenköy-Kumla, İDO Bandırma.