Bostancı Kiralık Daire İlanları

img

Aylık₺3.250,00

Osmanağa Mh. Kadıköy
KADIKÖY BAHARİYEDE 42M2 LÜKS OFİS KATI
 • 52 m²
 •    Oda Sayısı  1+0
 • KULER GAYRİMENKUL  >  Kiralık Daire

  Bostancı Kiralık Daire

  Bostancı İstanbul’da sahile yakın yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bir mahalledir. Anadolu Yakası’nda olan bu mahalle Kadıköy’e bağlıdır. Suadiye, Kozyatağı, İçerenköy ve Altıntepe komşu semtlerdir. Adalara mesafe olarak en yakın olan semt, Kadıköy’ün en nezih ve seçkin mahallesidir. Alışveriş imkânı, çarşısı, parkları, meydanı ve güzel restoranları ile kiralık daire açısından da her bütçeye uygun seçenekler sunar.

  Ulaşım olarak kolay ve bol seçeneğe sahip olan semtte, vapur, deniz otobüsü, Marmaray, metro, tren, otobüs, dolmuş, minibüs vardır. Bostancı gösteri merkezi ve lunapark her yaşa hitap eden eğlence seçenekleridir.

  Bostancı konum olarak güzel bir yerdedir. Çocuklarınız varsa okullara yakın kiralık daire ilanlarına bakmanız önem kazanır. Bostancı Mahallesi Kadıköy ile ring hatlarla bağlıdır. En merkezi ulaşım yerlerinden biri olan Bostancı aynı zamanda, Taksim ve Kadıköy dolmuşları için kalkış noktasıdır. Mecidiyeköy, Taksim ve Ümraniye otobüsleri Bostancı’dan hareket eder. Merkezi bir mahallede oturmak, yaşam alanı açısından önemlidir. Çalışmak dışında kalan zamanlarda kolayca yapılabilecek aktivitelerin olması, yaşam alanı için gereklidir.