Image

Emlak Konuttan Nasıl Ev Alınır?

Ev alabilmek gün geçtikçe artan fiyatlar ile daha da zorlaşmaktadır. Bankaların yüksek faizleri ve ev sahiplerinin fiyatları yükseltmesi ile ev almak isteyenlerde artmaktadır. Ancak ev almak isteyen kiracılar yüksek fiyatlar ve faizlerden dolayı ev alamıyor veya kredi çekemiyor. Emlak konut projesi burada vatandaşların yardımına koşarak büyük bir adım atmaktadır. Emlak konut projesi devletin geliştirdiği bir proje olmakla birlikte çoğu kişiyi ev sahibi yapma fırsatı sunmaktadır.

Emlak Konuttan Nasıl Ev Alınır?

Devletin projesi olan emlak konuttan ev alabilmek için bireylerin yapması gereken ilk iş en yakın emlak konut proje binalarından bir tanesini ziyaret etmek olacaktır. Bireyler emlak konut proje binasındaki yetkililerle almak istedikleri evi ve bu evin ödeme planını hazırlayarak bu planı bir çıktı haline getirdikten sonra diğer çalışanlar işlemlerin tamamlanabilmesi için hep birlikte çalışmaktadırlar. Emlak konut projesinde en önem verilecek nokta ise ödemelerin banka üzerinden değil de havale ve EFT ile iletilmesidir. Emlak konut projesi bireyleri bankadan kredi çekme derdinden kurtararak ferah bir nefes almasında ve eve sahip olmasında büyük bir adım atmaktadır. Emlak konuta başvurduktan sonra çıkarılan plana ve ödeme bütçelerine göre yapılan planda kaç ayda ödeyeceğiniz ve peşinat miktarınız öğrenildikten sonra ilk işlem emlak konutta çalışan insanların sizin ev işleminizi sıraya almaktır.

Emlak Konut Nedir?

Emlak konut projesi devlet tarafından 1953 yılında yürürlüğe girmiştir. Emlak konutun asıl amacı kentleşme çalışmalarına büyük bir öncülük etmesidir. Emlak konut projesi insanların yaşam ve yaşam kalitesini standart seviyeden bir üst seviyeye taşımak için geliştirilmiş önemli bir projedir. Emlak konut projesi yürürlüğe girdikten itibaren oldukça başarılı işlere imza atmasıyla bilinmektedir. Emlak konut projesinde insanlar hayatının daha konforlu ve yeşilliğin, çevreye duyarlılığında artması ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde planlı kentleşmenin ilk adımı olan emlak konut projesine başvurular gün geçtikçe daha da artmaktadır. İnsanların emlak konut projesine güvenmesi ile emlak konut kendisini geliştirerek ev almak isteyenlere daha büyük fırsatlar tanımak için her seferinde daha da önemli adımlar atmaktadır. 1953 yılında kurulan ve büyük bir başarı ile günümüze kadar gelebilen emlak konut projesi 2003 yılından günümüze kadar 140 adetten fazla proje ile ilklere imza atmıştır.

Emlak konut projesinin dünya çapında büyümesindeki en önemli özelliklerinden birisi ise çevreye duyarlılığı ve teknolojik gelişmeleri de içinde barındırmasıdır. Emlak konut projesinde insanlar bankalar yerine bu projeyi tercih ederek bankaların yüksek faizleri ile ödeme yapmaktan kaçınmaktadır. Emlak konut projesinde verilen peşinata göre size örnek bir plan ve çizelge çıktı haline getirilerek size sunulur. Sunulan planı onaylamanız durumunda emlak konut projesi sizi en kısa sürede hayal ettiğiniz eve kavuşturmak için büyük bir adım atmaya başlayacaktır.

Emlak Konut Avantajları

Emlak konut avantajlarından en önemlisi fazla faiz ödememek ve kredi çekmemek olmasıdır. Bankalar kredi notlarına göre belirli bir miktar verdikleri için insanlar ev sahibi olamamaktadırlar. Emlak konut projesi ise sadece gelir şartı ile bireyleri ev sahibi yapmaktadır.